WITTEX PLUS SK EN
ÚVOD NOVINKY O NÁS VÝROBA KATALÓG PRODUKTOV NA STIAHNUTIE KONTAKT

O NÁS

Spoločnosť Wittex Plus s.r.o. sa od svojho vzniku v roku 1999 orientuje na riešenia v oblasti priemyselných tesnení a tesniacich materiálov pre rôzne priemyselné odvetvia.

Stala sa významným dodávateľom tesniacich riešení pre široké spektrum zákazníkov od strojárenského, cez petrochemický, chemický, energetický, plynárenský až po potravinársky priemysel.Ďalšou významnou oblasťou, ktorou sa spoločnosť zaoberá je distribúcia priemyselných materiálov,
ako je:

• guma,
• technické plasty,
• priemyselné textílie,
• termoizolačné materiály,
• geosyntetické materiály,
kde naše výrobky z nich nachádzajú svoje uplatnenie aj napríklad pri výrobe a opravách železničných súprav a lokomotív a v ďalších oblastiach.


Súčasťou našej ponuky je aj výrobná činnosť, kde ponúkame naše výrobné kapacity pre zákazkovú výrobu, či kooperačné práce hlavne pri využití technológií delenia a opracovania materiálov vodným lúčom, obrábanie materiálov na CNC obrábacom centre, CNC a konvenčných sústruhoch, počítačom riadených rezacích plotroch alebo vysekávaním na výstredníkových a hydraulických lisoch.

Cieľom našej spoločnosti je zabezpečenie komplexného riešenia a servisu od návrhu vhodnosti použitia konkrétnych materiálov až po flexibilné zabezpečenie dodávok výrobkov a materiálov, vrátane flexibilnej 24h výroby v prípade havarijných stavov a tým zabezpečiť to najdôležitejšie a to je spokojnosť Vás – našich zákazníkov.
Našou ambíciou je byť čo najpružnejší k Vašim potrebám a vytvárať tak kvalitné a pevné „spojenia“ rovnako kvalitné a pevné ako sú naše riešenia.